Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Sebkem Yazılım, geliştirdiği tüm yazılımlarda kullanıcı dostu ara yüz tasarımları ile çok karışık olabilecek birçok fonksiyonu basit bir dil ile anlatabilmeyi başarmış nadir yazılım firmalarındandır. Yazılımlarının güvenlik Ar-Ge çalışmalarını en üst seviyede tamamlayabilmiş ve bunu da yazılımlarına uygulayabilmiştir. Sürekli yenilenen yazılımları sayesinde kullanıcılarda oluşan problemlerde çok hızlı bir şekilde hareket ederek yazılımların devamlılığını sağlayabilmektedir. Tüm kullanıcı ve bayilerine verdiği profesyonel destek ile hizmet kalitesini her zaman en üst seviyelerde tutmuştur. Gelecekte daha önce denenmemiş, yapılmamış özelliklerde ürünler üreterek kullanıcılarının seçkinliğini tasdiklemeye çelik bir irade ile devam edecek, adından övgü ile söz ettirecektir.

Sebkem Yazılım; insanlık tarihi boyunca bugünümüze kadar damıtıla damıtıla evrilen temel değerlerimiz içinde yoğrulmuş bilgi-teknoloji yapısını gözlemleyerek geleceğe ışık tutmaya çalışan bir firmadır. Çünkü bize göre yüzyılın sonunda ayakta kalanlar 'geleceğe gözünü yumanlar değil insanlığın ortak değerlerine sahip bilinçler olacaktır.' Geleceğin; işini yapıyor'muş' gibi görünenlerin değil gerçekten yapanların uğraş verenlerin dünyası olduğunun bilincindeyiz. Bu düşünce ile yola çıkmış geçen zaman içinde değişen şartlar ortamında bu ilkelerinden asla vazgeçmeyen bizler; köhnemiş düşünce tarzındaki 'müşteriyi tavlama' mantığındaki hazırcı bir kurum asla olmayacağız.

Bizler; yeni, doğru, etik fikirlerini cesurca savunan prensiplerinden, vizyon ve misyonlarından asla taviz vermeyen, attığı adımların her zaman arkasında duran, cahil cesareti ile değil mantıklı atılımlarla istihdam ettiği insanlara ve müşterilerine daima 'en iyiyi' vermeyi, sürekli ürettiği yeniliklerle sektörün en önünde olmayı vizyon edinmiş bir kurumuz. Uzun bir yolun sonunda yıldız gibi parlayan bir fikir nasıl bizi hala heyecanlandırıyorsa biz doğru yerdeyiz. Siz bu yazıyı okuyorsanız emin olun 'siz' de doğru yerdesiniz…


Copyrights © 2020 & Tüm hakları saklıdır. Cem KALKAN Sebkem Yazılım Proje.